OZO – účelové cvičenie

OZO – účelové cvičenie

„Denná tlač“ z 26.05.2023

Podarilo sa to! Slovenský rekord okolo hradieb vo Zvolene: Živú reťaz vytvorilo 2442 ľudí. Do akcie sa zapojilo aj 13 škôl – 7 základných a 6 stredných.

Žiaci 5. – 9. ročníka našej školy vedia, že súčasťou vytvorenej živej reťaze bola aj naša Trojka.  K plneniu úloh letného účelového cvičenia tak pribudla aj účasť na masovom podujatí. Aby sa plánovaná vec podarila, bol nevyhnutný zodpovedný prístup každého jedinca. Veď nie nadarmo sa hovorí, že reťaz je taká silná aké silné je najslabšie ohnivko. Veľmi nás teší, sa v časovom limite všetkých 255 účastníkov našej školy dokázalo presunúť na vyznačený úsek (OC Europa SC Zvolen – M. R. Štefánika – križovatka pri MsP) a celých 5 minút sa držať za ruky.

A o tom, že tento krásny májový deň bol plný zážitkového učenia  svedčia fotky z účelového cvičenia.