Trojkársky veľkonočný strom

Trojkársky veľkonočný strom

Vyzdobte si na námestí vo Zvolene strom!

S takýmto veľkonočným nápadom, či skôr výzvou, nás oslovili zamestnanci odboru školstva MÚ vo Zvolene. Veľkonočný nápad nás hneď nadchol a deti z celej našej školy sa pustili do práce. S pani učiteľkami sme sa rozhodli vytvoriť ozdoby  tradičnou techniku oblepovania vajíčok farebnými bavlnkami, voskovou batiku a šitými dekoráciami. Vyrobili sme aj zaujímavé označenia školy Trojka, na ktorom sa taktiež podieľali naši tvoriví žiaci. Výsledok stál za to! Už počas zdobenia námestia, sa pri nás pristavovali okoloidúci a bolo vidieť úsmevy na ich tvárach i radosť v očiach.

Veľmi pekne ďakujeme všetkým rodičom a priateľom našej školy, ktorí nám poskytli potrebný materiál – vyfúknuté vajíčka, bavlnky, stužky a pod. Aj vďaka vám sa nám podarilo spestriť kúsok námestia a tým sme prispeli k príjemnej veľkonočnej atmosfére.

Mgr. Monika Rovňanová, Mgr. Emília Magnová, členovia Žiackej školskej rady